33 821 91 49
801 000 761
sklep@asport.pl
Pasy do treningu w podwieszeniu TOTAL BODY SUSPENSION Body Sculpture

Pasy do treningu w podwieszeniu TOTAL BODY SUSPENSION Body Sculpture

(0 opinii)
Produkt niedostępny.
Brak informacji o dostępności.
.

Infolinia: 801 000 761 Zobacz więcej
30 dni na zwrot Zobacz więcej
10 powodów bezpiecznych zakupów Zobacz więcej
Darmowa dostawa Zobacz więcej

PASY DO TRENINGU W ZAWIESZENIU

model TOTAL BODY SUSPENSION TRAINER - T.B.S.T.

firmy BODY SCULPTURE

Rewolucyjna metoda wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych - teraz także dla Ciebie!

System pasów T.B.S.T. został stworzony na potrzeby US Navy SEALS, elitarnej jednostki wojskowej USA. Jest rewolucyjną metodą wykonywania ćwiczeń, wykorzystującą obciążenie własnego ciała. Pozwala bezpiecznie wykonywać różnorodne treningi, które budują siłę, elastyczność, równowagę, mobilność, a także skutecznie zapobiegają urazom dzięki możliwości samodzielnego wyboru poziomu trudności dostosowanego do indywidualnych potrzeb ćwiczącego. Dzięki zmianie kąta nachylenia ciała, można zwiększać poziom trudności danego ćwiczenia, stawiając przed sobą coraz więcej wyzwań z treningu na trening.

T.B.S.T. to obecnie najbardziej znany system ćwiczeń w podwieszeniu. Dzięki zdobywanej popularności jest coraz częściej obecny w klubach fitness na całym świecie. Pozwala na wykonanie ponad 300 ćwiczeń dla dolnych i górnych partii ciała. Pasy T.B.S.T. są doskonałym narzędziem dla wszystkich, począwszy od zawodowych sportowców, którzy potrzebują ukierunkowanego treningu, po ćwiczących, którzy chcą się czuć i wyglądać jak najlepiej, a także tych, którzy z powodu kontuzji nie mogą korzystać ze standardowych urządzeń fitness. T.B.S.T. dostosowany jest do wszystkich poziomów zaawansowania.

Pasy TBST wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Przejrzystość w użytkowaniu oraz solidne wykonanie zapewniają bezpieczny i komfortowy trening. System ten wyposażony jest w pas nylonowy podwójnie zszyty grubą przeplataną nylonową nicią, dzięki czemu jest trwały i odporny na rozerwania. Pasy T.B.S.T. ważą mniej niż 2kg i zapewniają większą wydajność i funkcjonalność, niż duże i kosztowne maszyny. Dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi jest bardzo mobilnym narzędziem treningowym. Zamontowanie systemu trwa tylko minutę, a przechowuje się go w niewielkiej torbie - możesz więc używać pasów T.B.S.T. wszędzie, gdzie tylko chcesz!

Pasy do treningu w podwieszeniu TOTAL BODY SUSPENSION Body Sculpture Pasy do treningu w podwieszeniu TOTAL BODY SUSPENSION Body Sculpture  Pasy do treningu w podwieszeniu TOTAL BODY SUSPENSION Body Sculpture

Opis:

 • pasy T.B.S.T. (Total Body Suspension Trainer) do doskonały przyrząd do ćwiczeń ogólnorozwojowych o zmiennym poziomie oporu
 • system pasów to obecnie najbardziej znany system ćwiczeń w podwieszeniu – jest rewolucyjną metodą wykonywania ćwiczeń wykorzystująca obciążenie własnego ciała
 • ćwiczenia z pomocą pasów TBST BB 2400 angażują wiele grup mięśniowych, gdyż nie jest możliwe całkowite wyizolowanie i ćwiczenie tylko jednej grupy mięśniowejPasy do treningu w podwieszeniu TOTAL BODY SUSPENSION Body Sculpture
 • największą korzyścią treningu w zawieszeniu jest pobudzanie do pracy mięśni stabilizujących - owoduje to znaczne wzmocnienie wiązadeł, co chroni przed możliwymi kontuzjami podczas wykonywania niekontrolowanych lub nie typowych ruchów kończyn
 • trening poprawia procesy metaboliczne i postawę ciała
 • pasy T.B.S.T. umożliwiają wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń, mogą być stosowane przez użytkowników o różnym stopniu zaawansowania
 • nylonowy pas podwójnie zszyty grubą, przeplataną, nylonową nicią
 • łatwy montaż na skrzydle i futrynie drzwi
 • maksymalna waga użytkownika: 100 kg

Gwarancja:

 • produkt przeznaczony do użytku domowego
 • towar objęty gwarancją producenta 24 miesiące

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że marka Body Sculpture aż trzykrotnie została uhonorowana prestiżowym godłem LAUR KONSUMENTA!

 • wyróżnienie w roku 2014:

Atlas MULTIGYM BMG 4300 stos 45kg Body Sculpture

 

 • wyróżnienie w kategorii Odkrycie Roku w latach 2009 i 2012:

Atlas MULTIGYM BMG 4300 stos 45kg Body Sculpture Atlas MULTIGYM BMG 4300 stos 45kg Body Sculpture

 

Body Sculpture

 

Firma Body Sculpture została założona w 1965 przez Bellow Equipment Company. latach '70 i '80 w skład linii produktowej wchodziły przede wszystkim proste akcesoria fitness oraz  zestawy do ćwiczeń "Keep Fit". W 1990 roku Body Sculpture zostało sprzedane firmie Solex Industries, która przyczyniła się w wielkiej mierze do  rozwoju firmy. Początkowo założono niezależne Body Sculpture Int. Ltd z siedzibą na Tajwanie. Wkrótce po tym marka Body Sculpture zaczęła oferować pełną gamę sprzętu oraz akcesoriów fitness.

W latach '90, ze względu na wzrost zapotrzebowania na artykuły fitness na świecie i przede wszystkim w Europie, powstało Body Sculpture Europe Int. Ltd. z siedzibą w Anglii. Pozwoliło to na zwiększenie zasięgu marki do prawie wszystkich krajów europejskich.

 

 

Głównym celem Body Sculpture jako firmy jest utrzymywanie bliskiej i owocnej współpracy z partnerami na całym świecie oraz dostarczaniem najnowszych produktów na rynek. Body Sculpture działa w ponad 90 krajach świata i jest w stanie zaoferować produkty i obsługę na wysokim poziomie z uwzględnieniem indywidualnych aspektów oraz potrzeb. W Polsce Body Sculpture działa od 1991 roku, oferując poza produktami wysokiej jakości, wyjątkową obsługą i gwarancję konkurencyjnych cen.

Pod marką Body Sculpture sprzedawany jest sprzęt sportowy i akcesoria, a także produkty wellness. Produkty Body Sculpture cechują się wysoką jakością i innowacyjnością. Marka zapewnia swoim klientom produkty niezawodne i dające satysfakcję podczas ich użytkowania. Body Sculpture zawsze będzie poświęcał swoją energię w rozwój kultury sportu.

 

Dodaj opinię
Brak opinii dla Pasy do treningu w podwieszeniu TOTAL BODY SUSPENSION Body Sculpture.
Bądź pierwszy który wyrazi swoją opinię o produkcie. Podziel się swoimi uwagami, pomóż innym w zakupie.

Dodaj opinię

TAK NIE
Obsługa sklepu internetowego Asport.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. W szczególności nie zostaną umieszczone opinie zawierające wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); obrażające osoby, narodowości, religie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego). Ponadto Asport.pl nie zamieszcza opinii, które zawierają linki do prywatnych stron www, zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe, zawierających uwagi na temat sklepu Asport.pl.
stół z kawą 10
powodów dlaczego warto wybrać nas
 • Setki tysięcy pozytywnych opinii klientów na allegro, kilkadziesiąt na ceneo i innych portalach
 • Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • 100 % satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Darmowa dostawa
 • Rzetelność potwierdzona certyfikatami
 • Prestiżowe nagrody i wyróżnienia
 • Sprawdzone marki oraz bogata oferta
 • Polityka prywatności
 • Solidna firma
 • Profesjonalna obsługa, fachowa konsultacja
zobacz więcej
zobacz więcej
Hit tygodnia